O Firmie

O Perfetto

Wszystko zaczęło się od pasji, która połączyła wyznawane przez założycieli obecnej firmy wartości. To dążenie do ideału sprowadziło się do jednego – prostego, ale jakże unikalnego włoskiego gestu oznaczającego coś doskonałego, perfekcyjnego. Tak narodziło się Perfetto.

Spółka Perfetto od 11 lat zajmuje się dystrybucją i serwisem urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych. Jest przedstawicielem produktów liderów światowych marek takich jak: Toro, Tru-Turf, Club Car, Billy Goat, Dennis, Sisis czy Imants. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie pól golfowych (Range Servant, Par Aide, Duchell).

Współpracujemy bezpośrednio z wieloma producentami. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować rozmaite rozwiązania, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Jesteśmy specjalistami w doborze i serwisie urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych.

Perfekcjonizm

Perfekcjonizm

Oferujemy specjalnie wyselekcjonowane produkty, z których jakości i wydajności jesteśmy znani.

Jakość

Jakość

Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt i gwarantujemy stałą opiekę po sprzedażową.

Dyspozycyjność

Dyspozycyjność

Jesteśmy zawsze dyspozycyjni, służymy pomocą i wsparciem.

Dlaczego Perfetto?

Ponieważ jesteśmy z Tobą i dla Ciebie, przed zakupem, w trakcie oraz co najważniejsze – towarzyszymy Tobie podczas pełnego okresu użytkowania. Dbamy o to, aby Twoja zieleń miała odpowiednie warunki do rozwoju. Łatwość komunikacji, doradztwo w wyborze, bezpieczny zakup, skuteczny serwis, wykwalifikowane centrum obsługi – to właśnie Perfetto.

Perfekcyjnie utrzymana zieleń!

Tego oczekują nasi Klienci i to właśnie im oferujemy. Perfekcyjnie utrzymana zieleń to cel, który stawiamy sobie każdego dnia, który z powodzeniem realizujemy stawiając na sprawdzone rozwiązania i specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości.

Nasze marki

Jesteśmy polskim dystrybutorem następujących marek:

Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji zieleni, ze szczególnym uwzględniem szerokiej gamy profesjonalnych kosiarek, dmuchaw i odśnieżarek.
Wiodący producent specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji murawy. W ofercie znajdują się kosiarki i karczownice, dmuchawy i odkurzacze, aeratory i wycinarki do darni.
Światowy lider rynku elektrycznych i spalinowych pojazdów golfowych. Marka znana golfistom na całym świecie, od początku roku wyprodukowała ponad 1,3 mln pojazdów.
Największy dystrybutor sprzętu do obsługi i pielęgnacji pól golfowych i driving range w Europie.
Firmy Campey Turf Care Systems i Imants połączyły się, by stworzyć kompletną ofertę profesjonalnego sprzęt do pielęgnacji darni, w szczególności dla pól golfowych, parków i obiektów sportowych.
Wiodący brytyjski producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni. Ceniona marka przez profesjonalistów z całego świata, szczególnie przy pielęgnacji boisk i stadionów.
Producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni z ponad 80 letnią tradycją. Idealny sprzęt do utrzymania naturalnej, jak i sztucznej zieleni obiektów sportowych.
Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji pól golfowych. Innowacyjne podejście do konstrukcji potwierdza fakt, iż TruTurf Roller, jest jedyną maszyną zatwierdzoną przez PGA do pielęgnacji pól golfowych.
Wiodący producent akcesoriów i sprzętu do obsługi pól golfowych. Produkty Par Aide zdobyły uznanie golfistów na całym świecie.
Nowy gracz wchodzący przebojem na globalny rynek farb aerozolowych do nawierzchni naturalnych i sztucznych. Jego produkty wykorzystywano już m.in. podczas Euro 2016 we Francji.