Wynajem sprzętu

Billy Goat SC180H

Billy Goat SC180H

Wycinarka do darni

Najlepsza i najbardziej wydajna ręczna wycinarka do darni jaką możesz mieć. Ma niezwykle stabilną konstrukcję, umożliwia pracę w pochyłym terenie.

Wynajem od: 400,00 zł netto

Szczegóły

Najlepsze w klasie Set and Forget ostrze z możliwością regulacji głębokości oszczędza czas oraz umożliwia precyzyjne cięcie do 6.35 cm.

Najszybsza prędkość transportowa na rynku – ponad 5,6 km/h.

Możliwość dopasowania prędkości biegu wstecznego umożliwia manewry w ciasnych przestrzeniach.

Standardowe tylne kółka samonastawne umożliwiają proste cięcie podczas pracy na nierównym terenie.

Niewielki poziom wibracji na ostrzu tnącym.

Dane techniczne

  • Silnik – 5,5 KM Honda GXV160.
  • Szerokość robocza 45,7 cm.
  • Głębokość cięcia do 6,35 cm.
  • Skrzynia napędowa hydrostatyczna z biegiem wstecznym.
  • Maksymalny kąt pracy: do 15 stopni.
  • Waga 158 kg.
  • Unikalne na rynku samo oczyszczające się koła napędowe poprawiają przyczepność.
  • Przekładnia Hydro Gear RT31.

Nasze marki

Jesteśmy polskim dystrybutorem następujących marek:

Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji zieleni, ze szczególnym uwzględniem szerokiej gamy profesjonalnych kosiarek, dmuchaw i odśnieżarek.
Wiodący producent specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji murawy. W ofercie znajdują się kosiarki i karczownice, dmuchawy i odkurzacze, aeratory i wycinarki do darni.
Światowy lider rynku elektrycznych i spalinowych pojazdów golfowych. Marka znana golfistom na całym świecie, od początku roku wyprodukowała ponad 1,3 mln pojazdów.
Największy dystrybutor sprzętu do obsługi i pielęgnacji pól golfowych i driving range w Europie.
Firmy Campey Turf Care Systems i Imants połączyły się, by stworzyć kompletną ofertę profesjonalnego sprzęt do pielęgnacji darni, w szczególności dla pól golfowych, parków i obiektów sportowych.
Wiodący brytyjski producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni. Ceniona marka przez profesjonalistów z całego świata, szczególnie przy pielęgnacji boisk i stadionów.
Producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni z ponad 80 letnią tradycją. Idealny sprzęt do utrzymania naturalnej, jak i sztucznej zieleni obiektów sportowych.
Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji pól golfowych. Innowacyjne podejście do konstrukcji potwierdza fakt, iż TruTurf Roller, jest jedyną maszyną zatwierdzoną przez PGA do pielęgnacji pól golfowych.
Wiodący producent akcesoriów i sprzętu do obsługi pól golfowych. Produkty Par Aide zdobyły uznanie golfistów na całym świecie.
Nowy gracz wchodzący przebojem na globalny rynek farb aerozolowych do nawierzchni naturalnych i sztucznych. Jego produkty wykorzystywano już m.in. podczas Euro 2016 we Francji.