Wynajem sprzętu

Toro Dingo TX 525

Toro Dingo TX 525

Urządzenie wielofunkcyjne

Pojazd wielofunkcyjny Toro Dingo TX 525 – elastyczność, wydajność i trwałość silników Diesla. Rynek pojazdów wielofunkcyjnych został ukształtowany przez firmę Toro, która nadal odgrywa na nim znaczącą rolę. Urządzenia marki Toro charakteryzują się – naszym zdaniem – najwyższym stosunkiem mocy do wagi i zajmują najmniej miejsca wśród pojazdów wielofunkcyjnych.

Wynajem od: 390,00 zł netto

Szczegóły

Pojazd wielofunkcyjny Toro Dingo TX 525 – elastyczność, wydajność i trwałość silników Diesla.

Rynek pojazdów wielofunkcyjnych został ukształtowany przez firmę Toro, która nadal odgrywa na nim znaczącą rolę. Urządzenia marki Toro charakteryzują się – naszym zdaniem – najwyższym stosunkiem mocy do wagi i zajmują najmniej miejsca wśród pojazdów wielofunkcyjnych. Nowe modele, które oferujemy, spełniają oczekiwania klientów: wyposażone są w silniki wysokoprężne, które mają wyższy moment obrotowy i zapewniają dłuższy okres użytkowania. Udoskonalony został również układ hydrauliczny – ma większy przepływ, co korzystnie wpływa na działanie akcesoriów przesuwających ziemię, do których jest pompowane aż 17,9 kW mocy. Umożliwia to pokonanie nawet największego oporu gleby. Urządzenia dysponują czterema niezależnymi pompami hydraulicznymi, które dostarczają 64 l/min przepływu do każdej gąsienicy, 52 l/min przepływu do hydraulicznego układu zasilania akcesoriów oraz 23 l/min do ramienia ładowarki.

Cechy

Łyżka

Najlepsze rozwiązanie dla firm usługowych. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych przystawek, jedną maszyną można wykonać wszystkie potrzebne prace. Mocny silnik z wysokim momentem obrotowym. Niezawodny w każdej sytuacji.

Koparka łańcuchowa

Dzięki zastosowaniu gąsienic koparka odznacza się doskonałą zwrotnością, a zakres jej działania jest praktycznie nieograniczony. Potrafi pokonywać rowy bez uszkodzeń ściany wykopu. Łańcuch do ziemi mieszanej.

Widły samonastawne

Praktyczne narzędzie do codziennych prac. Przewożenie słupków ogrodzeniowych, kamieni, palet, roślin, nawozu, zasobów irygacyjnych itd. Łatwe ustawianie żądanego rozstawu.

Kultywator

Przygotowuje podłoże w jednym przejeździe. Z łatwością wzrusza warstwę gleby o grubości do 14cm. Regulowana listwa wyrównująca i uzębienie „spulchniają” glebę, pozostawiając ze sobą znakomite środowisko do kiełkowania świeżych nasion lub położenia darni. Zagrzebuje kamienie, bryłki iłu, odpadki i trawę.

Wiertnica

Umożliwia wiercenie pionowych otworów w nierównym terenie. Idealne urządzenie do instalacji ogrodzeń. Wykopuje otwory o głębokości do 2,1m.

Dane techniczne

  • silnik Kubota o mocy 25KM (18,6 kW) chłodzony cieczą
  • pojemność zbiornika paliwa 23 litry
  • układ hydrauliczny: na ramię ładowarki 23 l/min, 64 l/min trakcja (każda pompa) oraz układ o wysokim przepływie 52 l/min na akcesoria
  • szerokość całkowita 86/104 cm
  • wysokość całkowita 117 cm
  • maksymalna wysokość robocza 229 cm
  • udźwig maksymalny do wystąpienia przechyłu 717 kg (operator o wadze ok 90 kg)
  • waga 921/965 kg

Nasze marki

Jesteśmy polskim dystrybutorem następujących marek:

Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji zieleni, ze szczególnym uwzględniem szerokiej gamy profesjonalnych kosiarek, dmuchaw i odśnieżarek.
Wiodący producent specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji murawy. W ofercie znajdują się kosiarki i karczownice, dmuchawy i odkurzacze, aeratory i wycinarki do darni.
Światowy lider rynku elektrycznych i spalinowych pojazdów golfowych. Marka znana golfistom na całym świecie, od początku roku wyprodukowała ponad 1,3 mln pojazdów.
Największy dystrybutor sprzętu do obsługi i pielęgnacji pól golfowych i driving range w Europie.
Firmy Campey Turf Care Systems i Imants połączyły się, by stworzyć kompletną ofertę profesjonalnego sprzęt do pielęgnacji darni, w szczególności dla pól golfowych, parków i obiektów sportowych.
Wiodący brytyjski producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni. Ceniona marka przez profesjonalistów z całego świata, szczególnie przy pielęgnacji boisk i stadionów.
Producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni z ponad 80 letnią tradycją. Idealny sprzęt do utrzymania naturalnej, jak i sztucznej zieleni obiektów sportowych.
Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji pól golfowych. Innowacyjne podejście do konstrukcji potwierdza fakt, iż TruTurf Roller, jest jedyną maszyną zatwierdzoną przez PGA do pielęgnacji pól golfowych.
Wiodący producent akcesoriów i sprzętu do obsługi pól golfowych. Produkty Par Aide zdobyły uznanie golfistów na całym świecie.
Nowy gracz wchodzący przebojem na globalny rynek farb aerozolowych do nawierzchni naturalnych i sztucznych. Jego produkty wykorzystywano już m.in. podczas Euro 2016 we Francji.