Aktualności

Złoty medal dla Toro Dingo

Złoty medal dla Toro Dingo

15.02.2016

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W tym roku, na targach Gardenia Złotym Medal MTP został przyznany Toro Dingo TX 525 WT. Ten pojazd wielofunkcyjny należy do najmłodszych członków rodziny pojazdów wielofunkcyjnych Toro. Duża trwałość silników diesla oraz wydajność układu hydraulicznego. Charakteryzuje się osiągami spotykanymi w tej kategorii urządzeń. Używając ten produkt można zaoszczędzić czas i pieniądze. Urządzenie współpracuje z 35 akcesoriami, dzięki którym można: podnosić, przewozić, kopać doły i rowy, kultywować, wzruszać, profilować i wyrównywać ziemie, mieszać, burzyć, używać świdra ziemnego i wykonywać wiele innych czynności.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Skład Sadu Konkursowego Złotych Medali pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przyznał w tym roku 23 produktom to zaszczytne wyróznienie. Złoci Medalisci beda prezentowani w Poznaniu podczas Miedzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w dniach 25-27 lutego roku oraz w „Strefach Mistrzów”, czyli specjalnych stoiskach w pawilonach 3, 5 i 7, gdzie bedzie mozna oddac głos na wybranego laureata. Jeszcze przez miesiac po zakonczeniu Targów głosowanie bedzie sie odbywac takze na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. Produkt, który otrzyma najwieksza liczbe głosów, zdobedzie prestizowy tytuł „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”.

Nasze marki

Jesteśmy polskim dystrybutorem następujących marek:

Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji zieleni, ze szczególnym uwzględniem szerokiej gamy profesjonalnych kosiarek, dmuchaw i odśnieżarek.
Wiodący producent specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji murawy. W ofercie znajdują się kosiarki i karczownice, dmuchawy i odkurzacze, aeratory i wycinarki do darni.
Światowy lider rynku elektrycznych i spalinowych pojazdów golfowych. Marka znana golfistom na całym świecie, od początku roku wyprodukowała ponad 1,3 mln pojazdów.
Największy dystrybutor sprzętu do obsługi i pielęgnacji pól golfowych i driving range w Europie.
Firmy Campey Turf Care Systems i Imants połączyły się, by stworzyć kompletną ofertę profesjonalnego sprzęt do pielęgnacji darni, w szczególności dla pól golfowych, parków i obiektów sportowych.
Wiodący brytyjski producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni. Ceniona marka przez profesjonalistów z całego świata, szczególnie przy pielęgnacji boisk i stadionów.
Producent profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji zieleni z ponad 80 letnią tradycją. Idealny sprzęt do utrzymania naturalnej, jak i sztucznej zieleni obiektów sportowych.
Światowy lider w produkcji sprzętu do pielęgnacji pól golfowych. Innowacyjne podejście do konstrukcji potwierdza fakt, iż TruTurf Roller, jest jedyną maszyną zatwierdzoną przez PGA do pielęgnacji pól golfowych.
Wiodący producent akcesoriów i sprzętu do obsługi pól golfowych. Produkty Par Aide zdobyły uznanie golfistów na całym świecie.
Nowy gracz wchodzący przebojem na globalny rynek farb aerozolowych do nawierzchni naturalnych i sztucznych. Jego produkty wykorzystywano już m.in. podczas Euro 2016 we Francji.